SK Sokol Prosetín - Tj Mezilesí Načešice 1:1 (0:1)

Branky: 78. Vodvárka - 12. Svoboda.

SK Sokol Prosetín: Šmahel P., Haman, M. Haman, Šikl, Sokol (46. Starý, 76. M. Ročňák), J. Ročňák (73.Kulháň), F. Šafránek, Zvára, A. Šafránek, Vodvárka, Remeš (55. Novotný)

Mezilesí Načešice: Lédl, A. Jirásek, R. Chmelík, M. Chmelík, Mládek, Novák (75. Levinský), Nevečeřal, Svoboda, Zita, D. Jirásek. Dobrovolný ( 67. Petřík )

Utkání nezačalo pro domácí dobře, protože již ve 12. minutě prošel střílený přízemní rohový kop celým brankovým územím a u zadní tyče nikým nekrytý Svoboda pohodlně skóroval do prázdné branky. Tento moment zanechal na domácích hráčích psychický útlum a celý první poločas byli hosté lepším týmem a při větším štěstí mohli vést i větším rozdílem.

Do druhého poločasu po přestávkovém „mytí hlav" se domácí přece jenom snažili o aktivnější hru a průběh byl již daleko vyrovnanější. Vyrovnávací branka po pěkné střele Vodvárky však přišla až v 78. min, ale aspoň, že přišla a domácí Sokol tak vybojoval alespoň bod, i když výkon na hřišti v Č.Třebové při premiéře podzimní sezony byl daleko kvalitnější. Domácí hráči musejí zlepšit hlavně útočnou fázi a důraz v osobních soubojích.

Mezilesí Načešice - SKP Slovan Moravská Třebová 5:4 (3:2)

Branky: 7. M. Svoboda, 15. Zita, 33. Nevečeřal, 47. R. Chmelík, 85. Hladina 11. a 14. Šatník, 60. Linhart, 65. Kučerňák.

Načešice: Lédl A. Jirásek, R. Chmelík, M. Chmelík, Mládek, Hladina, Nevečeřal, Svoboda, Zita (84. L. Levinský), D. Jirásek, M. Jirásek.

V zápase, kde útok převládal nad obranami, si brankáři poprvé sáhli na míč až za stavu 2:2. Skóre otevřel už v 7. minutě domácí Svoboda, hosté vyrovnali v 11. minutě Šatníkem a týž hráč otočil skóre ve 14. minutě. V následující 15. minutě vyrovnal hlavou Zita. V 33. minutě Nevečeřal poslal domácí opět do vedení. Hned ve 2. minutě II. půle zvýšil náskok Mezilesí na dvě branky R. Chmelík, hosté se však dočkali v rozmezí pěti minut vyrovnání po trefách Linharta a Kučerňáka. Domácím evidentně docházely síly, ale přesto se jim povedl nádherný vítězný gól Jana Hladiny v 85. minutě.