Načešice : FC Jiskra 2008 3:2 (2:0)

28.08.2013 22:18

Branky: 18. M. Svoboda, 21. D. Jirásek, 56. A. Jirásek – 77. Stolařík, 85. Šmolík

Načešice: Novák – Petřík, R. Chmelík, M. Chmelík, Mládek, Hladina (70. M. Jirásek), Nevečeřal (60. Dobrovolný), 85. Svoboda (89. Bříza), D. Levinský, D. Jirásek, M. Novák), 40. A. Jirásek).

Do utkání domácí vstoupili nad očekávání dobře. Po 21 minutách vedli 2:0 a mohlo to být ještě daleko víc po šancích Levinského, Nováka a Hladiny. Hosté první poločas nevystřelili na bránu Mezilesí. Ve druhém poločase pojistil vedení Načešic A. Jirásek a zdálo se, že hosté odjedou s pěkným debaklem. Avšak po odstoupení Nevečeřala přestala domácím fungovat záloha, hráli příliš uspokojeně, což se jim málem vymstilo. „Králíci zadupali" a po dvou chybách v obraně Načešic to bylo rázem 3:2. Stav však již vydržel až do konce utkání. Do sestavy kola navrhl načešický zpravodaj Aleše Jiráska, který sice přišel na hřiště až ve 40. minutě, ale byl nejplatnějším hráčem domácích.